HAKKIMIZDA

2001 yılında kurulan Girişim Makina yüksek kalite standartlarında paketleme makinaları üretimi ve satışı yapmaktadır. Girişim Makina yatay flow-pack ambalaj makinaları, zarf tipi ambalaj makinaları, bisküvi ambalaj makinaları, yatay paketleme (likit dolum) makinaları, stick dolum makinaları, volumetrik (hacimsel) sistem, vidalı sistem, lineer terazili, multihead çok terazili dikey paketleme makinaları, yatay sachet tip ve doypack tip paketleme makinaları, dolum ve paketleme makinaları, termoform ambalaj makinaları, meyve&sezbe tartım ve fileleme (klipsleme) makinaları; bisküvi kremalama makinası, pudra şekeri değirmeni, kuruyemiş kavurma ve tuzlama makinaları üretimi yapmaktadır. Girişim Makina, paketleme proseslerinde otomatik ürün besleme sistemleri talep edilmesi halinde müşteriye özel projeleriyle otomasyon besleme sistemlerinin uygulamasını yapar ve üretim hattıyla paketleme makinalarının senkronize edilerek daha yüksek kapasitelerde çalışılmasını sağlar.

Girişim Makina, paketleme makinaları sektöründe çok geniş ürün portföyüne sahip, teknolojik gelişmeleri üretim süreçlerine yansıtabilen, standart makinalarının yanısıra müşteri talebine özel makina üretebilme yeterliliğine sahip, paketlemeyle ilgili her türlü sorunuza profesyonel ekibiyle birlikte çözüm üretebilecek sektördeki ender firmalardan birisidir. Girişim Makina olarak üretilen makinaların 90 % oranında yurtdışı pazarlara satışının yapılması ve bugüne kadar 36 ülkeye ihracatın gerçekleştirilmiş olması bu özenli çalışmanın bir sonucudur.

Yüksek standartlarda üretim kalitesini ve her koşulda müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen Girişim Makina, en son teknolojilerden faydalanarak üretim hattından gelen ürünleri el değmeden paketleyebilecek gerekli tasarımları geliştirmek, paketleme makinalarında gelişmiş ülke teknolojileriyle rekabet edebilir, hıza ve yüksek verimliliğe dayalı geniş ürün yelpazesini ve çözüm önerilerini müşterilerine devamlı olarak sunmak ve sektördeki öncü misyonunu devam ettirmek ilkesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Tüm paketleme makinalarımız, minimum elemanla çalışma ve yüksek hızlarda maksimum performans alınması amacıyla tasarlanarak üretilmektedir.

Zengin ve yüksek teknolojiyle donatılmış CNC tezgahların bulunduğu makina parkuru, kısa sureli esnek teslimat süresi, yüksek üretim kalitesi, eğitimli ve deneyimli teknik personeli, müşteri taleplerini dikkate alarak sürekli yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarıyla Girişim Makina ‘Paketlemede Çözüm Ortağınız’ olma noktasında bir dünya markasıdır ve on yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Unutmayın ki, iyi tasarlanmış bir ambalaj ve iyi paketlenmiş bir ürün satışlarınızın artmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Girişim Makina sunduğu hızlı ve esnek satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerine farkını hissettirmekte ve her aşamada tam müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satış sonrası ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığı ve şikayetin uzaktan giderilemediği durumlarda, Türkiye sınırları içerisindeki her noktaya 24 saat içinde teknik destek ekibi ulaştırılmaktadır.

Satış sonrası kurulum teknik ekibimiz tarafından yapılmakta ve operatör eğitimleri firmamız tarafından kurulum esnasında ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl, ürünlerimizde kullanılan elektronik malzemeler iki yıl süreyle garanti kapsamındadır. Ayrıca ürünlerimiz için minimum 10 yıl süreyle yedek parça temini mümkündür.

 


Yatay Flowpack Paketleme Makinaları

Zarf Tipi Paketleme Makinaları

Bisküvi Paketleme Makinaları

Dikey Paketleme Makinaları

Termoform Paketleme Makinaları

Dolum & Kapak Kapama & Etiketleme Makinaları

Stick Paket Dikey Dolum ve Paketleme Makinaları

Sachet Paket Yatay Dolum ve Paketleme Makinası

Dolum ve Paketleme Makinaları

Bisküvi Kremalama Makinası

Otomasyon Ürün Besleme Sistemleri

Pudra Şekeri Değirmeni

Kodlama Cihazları

Kuru Pasta ve Kurabiye Makinaları